TİMAŞ “Yapıcı Çözümler Merkezi” ‘ni Yakından Tanıyın.. - TİMAŞ

TİMAŞ “Yapıcı Çözümler Merkezi” ‘ni Yakından Tanıyın..

TİMAŞ “Yapıcı Çözümler Merkezi” ‘ni Yakından Tanıyın..

1928’de Ankara’da ticari hayatına başlayan MAŞLAK ailesi uzun yıllardır inşaat malzemelerinin toptan satışını yapıyor.

Baştaş Çimento fabrikasının kuruluşunda ve yönetiminde yer alan Maşlak ailesinin 3. kuşak temsilcileri, 50 yıllık birikimi, “2000’li Yılların Yapı Danışmanı” misyonuyla buluşturdu. TİMAŞ 1999 yılında bu anlayışla faaliyetlerine başladı.

TİMAŞ, 1999 yılından günümüze, güvenilir ve saygın esnaf olma özelliğini, kurumsal yönetim ilkeleri ile birleştirip, değişen piyasa ve talep koşullarına uyarlarken, hızlı ve ekonomik çözümleri de üretmektedir.

Verdiği kurum içi eğitimlerle müşteri hizmetlerinde gelinen memnuniyet seviyesi, katma değerli proje ortaklıkları, büyük projelerde teknik personelinin verdiği çözüm odaklı hizmetler ve referans projelerle bugün TİMAŞ “Yapıcı Çözümler Merkezi” olarak anılmaktadır.

Sektördeki gelişmenin örgütlenmekten geçtiğini bilen ve bunun için çaba sarfeden TİMAŞ yönetimi İZODER ve ÇATIDER in kurucu üyeleri arasındadır.

Çatı cephe ve yalıtım konularında ihtisaslaşarak büyüyen TİMAŞ, 30’un üzerinde marka, 1000 in üzerine ürün çeşidiyle 4000 m2 kapalı alanda 15.000 m3 stok hacmi olan depolarında istenilen her ürünü, “En Hızlı ve Ekonomik Lojistik İmkanlarıyla” çözmekte ve “Çatı Cephe ve Yalıtım Projelerinin Vazgeçilmez Çözüm Ortağı” olmaktadır.

Yeni nesil çatı kaplama ürünleri olan “kenetli çatı sistemleri”, ısı, ses, su ve yangın yalıtımı desteği ile TİMAŞ’ın uygulama alanındadır. Düşük eğimli, dairesel ve tonoz kesitli tüm konut, sosyal tesisler ve sanayi tesislerinde uygulaması gerçekleştirilebilen kenetli çatılar, profesyonel ekipler tarafından TİMAŞ güvencesi ile uygulanmaktadır.

Montaj kolaylığı ve yalıtım performansı ile yapılara alternatif çözümler sunan sandviç paneller, üstün nitelikli çatı ve cephe kaplama ürünleridir. Sandviç paneller, sanayi yapılarından, enerji merkezlerine kadar çok çeşitli alanlarda TİMAŞ güvencesiyle uygulanır.

Çözüm ortakları, Isı ve su yalıtımı malzemeleri ile sistemi tamamlayıcı teknik ürünlere TİMAŞ güvencesinin getirdiği avantajlarla, kolay ve çabuk ulaşmaktadır.

TİMAŞ, bugün geldiği noktada; milyonlarca m2 referans işleri, yüz binlerce m3 ürün tedariki, yılda 60 milyon TL ticaret hacmi ile sektörde önemli bir büyüklüğe ulaşmıştır. Bu amaçla koyduğu “sürekli gelişme ve iyileşme” hedefi doğrultusunda prensiplerinden ödün vermeden yoluna devam etmektedir.

TİMAŞ, Yıllık 175 milyon Türk Liralık cirosu, 30 milyon Türk Liralık öz kaynağı, 200 milyon Türk Lirası aktif büyüklüğü olan yatırım grubunun önemli ve başarılı bir üyesi olmanın gururunu yaşıyor.

TİMAŞ, 20 yılın sonunda hak ettiği başarılı konumunu, gelecek için koyduğu hedeflere ulaşarak koruyacaktır. Yapı sektörünün çözüm merkezi olmaya devam edecektir.

TİMAŞ “Yapıcı Çözümler Merkezi” Video Tanıtım Filmine Ulaşmak için tıklayınız .. https://www.timas.net/videolar/

Web Statistics