Çatı Grubu - Onduser

ONDUSER Hafiftir
Çatıya verdiği yük 19,5 kg/m2 olup, bu ağırlık, geleneksel çatı kaplama malzemelerinin yarısı kadardır. Bu sayede nakliyede olduğu kadar şantiye içi taşımalarda da kolaylık sağlar ve deprem güvenliği yüksektir.

ONDUSER Kaplı Çatıda Kolayca Yürünebilir
Seramikler lastik ayakkabı ile üzerlerine basıldığında kırılmazlar. Ayrıca ıslak durumda bile kaymayı engelleyen özel bir kaplamaya sahiptirler.

ONDUSER Güneşi Yansıtır
Sırla kaplı seramik yüzeyler güneşi yansıtır. Bu sayede ve seçilen renklerin de yardımıyla sürekli ısıya maruz kalsa bile çatı ısı depolamaz.

ONDUSER Sistemi Çatı ve Cepheleri Havalandırır
Seramiklerin uygulamasında harç veya yapıştırıcı kullanılmaz. Bu bakımdan montaj mekanik ve havalandırmalıdır. Sistem don olayından da etkilenmez. Havalandırma kışın yoğuşmayı önler, yazın çatıyı serinletir, konfor ve tasarruf sağlar.

ONDUSER Seramikleri Yerinden Oynamaz
Herbir seramik paslanmaz çelik kancalarla çatıya monte edilir. Bu nedenle fırtına deprem gibi etkilerle hiçbir seramik yerinden oynamaz, çatıdan düşmez, uçmaz.

ONDUSER Kolay Uygulanır
ONDUSER sistemi, ISOLINE su yalıtım levhasıyla uygulanır. Levhanın üzerindeki çizgi ve oluklar herbir seramiğin nereye oturacağını belirler. Yerleştirme sırasında ölçü almak gerekmez. Seramikler kolayca kesilir, istendiğinde aradan çıkartılır ve yenisiyle değiştirilebilir.

ONDUSER®
Seramik Çatı – Cephe Kaplama Malzemesi
En: 33 cm
Boy: 33 cm
Ağırlık: 1.62 kg/adet, 19.5 kg/m²
Kalınlık: 8 mm
Net kaplama alanı: 1 m²/kutu
Ambalaj: 12 adet kutu
Yangına tepki: A1
Eğilime dayanım : 350 kg/cm²
Donma dayanımı: Geçer
Su emme: <3%
Kaymazlık sınıfı: R13