TİMAŞ - Su Yalıtımı

Toprağın nemi ve basınçsız su, yapı elemanı gözeneklerinden geçerek iç ortam yüzeyinde küflenme, siyah leke ve mantar gibi organizmaların olusmasına neden olur. Bu yüzden iç yüzeyde bulunan ahsap gibi dogal malzemelerin çürümesine, sıvaların kabarıp dökülmesine ve perde duvarlardaki demirlerin paslanmasına neden olarak binanın yapısını bozar. Ankara’da Ostim’de Timaş A.Ş. binaların su yalıtımı sistemleri için ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde karşılamaktadır. Projelendirme, satış ve fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Su Yalıtımı Yapıyı Korur Suyun yapılara verdigi hasar, özellikle deprem tehdidinin bulundugu bölgelerde can ve mal güvenligi açısından tehdit olusturur. Herhangi bir yoldan yapı donatısına sızan su, donarak veya kimyasal tepkimelere girerek donatının özelligini yitirmesine yol açar. Donatının

Ekonomik degerleri günümüzde giderek artan yapıların uzun ömürlü olması gerekir. Bugün bir yapının kullanım ömrü yaklasık 50 yıldır. Suyun olumsuz etkileri yapıların kullanım ömrünü azaltır. Bu da ekonomik bir kayıptır. Timaş A.Ş olarak Su yalıtımıyla bu kayıplarda giderilerek ekonomide katkıda bulunmuş oluruz.

Temel olarak su geçirimsizlik saglayan malzemelere su yalıtım malzemeleri denir. Su yalıtımında kullanılan malzemeler, kullanım alanlarına ve özelliklerine göre üç ayrı baslık altında toplanırlar. Su Yalıtım Örtüleri, Sürme Esaslı Malzemeler, Yapısal Su Yalıtım Malzemeleri. Ankara Ostimde bulunan şirketimiz Timaş A.Ş den bu malzemeler temin edilerek uygulamaları yapılabilinir.