TİMAŞ - Hakkımızda

 

TİMAŞ, YAPICI ÇÖZÜMLER MERKEZİ

“Kendi İşini Gör, Elin Alkışını Al” düsturu ile 1928 yılında inşaat malzemelerinin toptan satışını yapan bir aile firması olarak başladığımız ticari serüvenimizi, “2000’li yılların yapı danışmanı” misyonunu üstlenerek, 1999 yılında TİMAŞ Endüstriyel Ürünler Yalıtım İnşaat San. ve Tic. A.Ş.’ni kurduk.

1999’dan günümüze, güvenilir ve saygın esnaf olma özelliğimizi, kurumsal yönetim ilkeleri ile birleştirip, değişen piyasa koşullarına uyarladık.

Teknik personelimizin verdiği çözüm odaklı hizmetler, sürekli gelişmeye yönelik eğitimlerimiz ile müşteri hizmetlerinde gelinen memnuniyet seviyesini en yukarı taşımak için “Yapıcı Çözümler Merkezi” olmayı hedefledik.

4.000 m2 kapalı alana kurulu depolarımızda, 150.000 m3 stok hacmimiz, 30’un üzerinde marka ve 1.000’in üzerinde ürün çeşidi ile çatı, cephe, yalıtım konusunda ihtisaslaşarak büyüyoruz. Yaptığımız doğru işler ve varolan ilkelerimizle, katma değer ve istihdam yaratmadan, emek harcamadan taklit eden işletmelerin karşısında, vizyon ve misyonumuzla fark yaratmaya devam ediyoruz.

Milyonlarca m2 referans işlerimiz, yüz binlerce m3 ürün tedarikimiz ile yılda 60 milyon TL ticaret hacmine ulaştık. “Sürekli gelişme ve iyileşme” ilkesi ile “etik değerlerimize sahip çıkarak”, prensiplerimizden ödün vermeden, markamızı ve ailemizi büyütüyor, çözüm ortaklarımız ve müşterilerimize kazandırmaya devam ediyoruz.

20. Yılımızda, hak ettiğimiz başarılı konumumuzu, gelecek için koyduğumuz hedeflere ulaşarak koruyacak, yapı sektörünün çözüm merkezi olmaya devam edeceğiz.

İnanç, güven ve verdikleri emekle desteklerini esirgemeden, başarı yolunda bizimle birlikte yürüyen yol arkadaşlarımıza ve tüm dostlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.

Serhat MAŞLAK
Yönetim Kurulu Başkanı